Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
Ha érdekel a toborzás, kiválasztás és a kulisszatitkokat is szeretnéd megtanulni kiváló szakemberektől, akkor itt a helyed! Szerezz széleskörű tapasztalatokat,
bizonyíts és legyél a csapatunk tagja hosszú távon, építs nálunk karriert!
Egy éves toborzási gyakornoki programunkba keresünk teljes munkaidőben (heti 40 óra), frissen végzett, vagy tanulmányai mellett szakmai tapasztatra vágyó:

                             Toborzási gyakornokot

Feladatok:

• A közvetítéssel foglalkozó tanácsadók napi munkájának támogatása,
• Önéletrajzok felkutatása internetes és saját adatbázisokban,
• Az Adecco jelöltadatbázisának karbantartása,
• Hirdetések megjelentetése és kezelése az álláshirdető portálokon,
• Jelöltek telefonos előszűrése a megadott profilok alapján,
• Interjú időpont egyeztetése a jelentkezőkkel, utánkövetés.

Elvárások:

• Társalgási szintű angol nyelvtudás,
• A toborzás-kiválasztás terület iránti érdeklődés,
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
• Jó problémamegoldó képesség, proaktív személyiség,
• HR területen szerzett tapasztalat és német nyelvtudás előny,
• Utolsó éves felsőfokú tanulmányok, vagy friss diploma.

Amit nyújtani tudunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű nemzetközi vállalatnál,
• Kiváló munkahelyi környezet, eredményorientált csapat,
• Gyakornoki programra vonatkozó munkaszerződés,
• Kérés esetén szakmai gyakorlati igazolás,
• Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület,
• Kompenzáció: törvényi előírásnak megfelelő, garantált bérminimum,
• A program végén, a jól teljesítő gyakornokok előnyt élveznek az állandó belsős állásajánlatoknál.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.