Hozzáadott 2 weeks ago

Forrasztó

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-03-11

KategóriaManufacturing and Production

Forrasztó

Nehezen találsz a Jászságban a végzettségednek megfelelő munkát?
Helyezkedj el a környék egyik legmeghatározóbb vállalatánál, és építsd náluk a karriered!
Ne maradj le róla, Jelentkezz még ma!

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Nettó 200.000 Ft kereseti lehetőség
  • Cafeteria rendszer már az 1. hónaptól
  • Fizikai bónusz havonta
  • Jelenléti bónusz negyedévente
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Csoportos és egyéni továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes céges buszjáratok

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Hűtőkör összeszerelése a típusnak megfelelően a TU-Sz. alapján
  • Keményforrasztás elvégzése, folyasztószer eltávolítása
  • A rendszer hűtőközeggel való feltöltése, töltet napi kétszeri ellenőrzése.
  • Szivárgásvizsgálat elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Hegesztői vagy forrasztói szakképesítés
  • RB vizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Büntetlen előélet
  • Több műszak vállalása

Buszjáratok az alábbi településekről indulnak:

Adács, Alattyán, Apc, Átány, Atkár, Boconád, Ecséd, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Petőfibánya, Pély, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Selyp, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdklődésedet, regisztrálj a honlapunkon és jelentkezz az állásra, hogy mihamarabb felvehessük Veled a kapcsolatot!
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászberény, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff