Hozzáadott 1 week ago

HR Business Partner

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-03-12

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés;
  • Cafetéria juttatás;
  • Stabil hátterű cég;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Innovatív vállalati környezet.

Ami feladatod lesz:
  • HR adminisztrációs munkaügyi feladatok ellátása, szervezeti nyilvántartások kezelése;
  • Szerződések előkészítése, megírása, szerződésmódosítások elkészítése;
  • Ki- és beléptetések lebonyolítása;
  • Bérszámfejtés előkészítése, adatok összeállítása bérszámfejtéshez;
  • Munkavállalással kapcsolatos jogi ügyekben való segédkezés (jogász közreműködésével);
  • Toborzási feladatok koordinálása;
  • Tréningek és képzések szervezése, részvétel a képzési rendszer működtetésében;
  • HR folyamatok, rendszerek és eszközök kialakításában való részvétel;
  • Szervezet- és működésfejlesztési projektekben közreműködés;
  • Riportok, elemzések készítése.

Ami az elvárásunk feléd:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év gyakorlati tapasztalat teljeskörű HR tevékenységekben;
  • Termelői-, vagy gyártócégnél szerzett tapasztalat elengedhetetlen;
  • Munkajogi ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Nexon rendszer ismerete előny;
  • Microsoft Office ismeret;
  • Önálló munkavégzés.

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff