Hozzáadott 1 month ago

2nd level Service Desk alkalmazás támogató

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-04-23

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco, a világ egyik vezető HR szolgáltatója
2nd Line Service Desk alkalmazás támogató
pozícióba keres szakembert multinacionális banki partneréhez, budapesti helyszínnel.

Főbb feladatok:
- 1st line team-től érkező incidensek elemzése és megoldása
- 3rd line team-mel való szoros együttműködés
- folyamatok koordinációja a 1st és a 3rd line team-ek között
- belső ügyfelekkel történő kapcsolattartás
Amit kínálunk
- stabil multinacionális vállalati háttér
- fejlődési lehetőség
- versenyképes csomag
- nemzetközi csapat
Elvárások:
- magabiztos angol nyelvtudás
- üzleti folyamatok ismerete
- IT alkalmazás támogatásban tapasztalat

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését itt várjuk:
06303259050
gyorgy.racz@adecco.hu

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff