Hozzáadott 4 months ago

Festő

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászberény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-05-16

KategóriaManufacturing and Production

Festő

Szeretnél egy biztos hátterű vállalatnál dolgozni? Hosszútávra tervezel? Ne várj tovább, jelentkezz még ma az alábbi pozícióba:

Festő
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, Bónuszjuttatások
  • Bejelentett, hosszú távú foglalkoztatás
  • Bejárás támogatása

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Minimum 1 év tapasztalat
  • Előnyt jelent gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent darukezelői és/vagy targoncavezetői jogosítvány

Feladataid pedig a következők lesznek:
  • Alkatrészek, gépek, berendezések különböző bevonattal történő ellátása
  • Zsírtalanítás, felületi hibák javítása, portalanítás
  • Munkaterület tisztán, rendezetten tartása
  • Részvétel az üzem folyamatos fejlesztésében

Munkavégzés helye:

Jászberény

Ha ajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérlek küldd el számunkra az önéletrajzod a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva!
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, XIII. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff