Hozzáadott 1 week ago

Bérszámfejtő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budepest, XI. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-06-11

KategóriaFinance and Accounting

 Amire számíthatsz:
  • Folyamatos szakmai képzések, komoly fejlődési lehetőség
  • Stabil, piaci szintű jövedelem (alapbér és mozgóbér) és előre lépési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Rendszeres csapatépítések és közös programok
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Hosszú távú, biztos munkáltatói háttér

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Teljes körű bérszámfejtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Minimum 1-2 és szakmai tapasztalattal rendelkezel (ha tapasztaltabb szakember vagy, szívesen fogadjuk jelentkezésed)

  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Munkavégzés helye:Budapest, XI. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Staff