Hozzáadott 2 weeks ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-10-08

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója csomagológyártásra specializálódott nemzetközi hátterű partnercége számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Gépkezelő

Feladatok:
• Magasan automatizált PLC vezérlésű gépek kezelése
• Gépek előkészítése a megrendelésekhez
• Részvétel a gépátállításban (csapatmunka)
• Gépek feltöltése, alapanyagokkal történő ellátása
• Üzemi rend fenntartása, kisebb szükséges szerelések elvégzése
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok vezetése számítógépen
Elvárások:
• Minimum alapfokú végzettség
• 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása
• Megbízható munkavégzés
• Műszaki érdeklődés, affinitás
Amit kínálunk:
• Versenyképes alapbér
• Kiemelkedő műszakpótlékok
• Cafetéria
• Éves bónusz
• Utazási költségtérítés
• Egyéb béren kívüli juttatások (pl. céges konditerem)
• Munkaruha és védőeszközök biztosítása
• Céges buszjárat indul Budapest több pontjáról
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség egy biztos hátterű vállalatnál
• Modern gyártási technika, fejlődési lehetőség és segítőkész, támogató csapat vár

Munkavégzés helye:
Budaörs (Céges buszjárat indul Budapest több pontjáról!)

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff