Hozzáadott 1 month ago

DevOps Engineer/Alkalmazás fejlesztői és üzemeltetői szakértő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-01-29

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert budapesti helyszínnel.
Főbb feladatok:
- alkalmazások éles és teszt környezetének menedzselése
- alkalmazás-fejlesztés, telepítés koordinálása
- az alkalmazás életciklusának kezelése
- adatbázis és web szerver adminisztráció
- projekt támogatás
- ITIL folyamatok végrehajtása alkalmazási szinten
Elvárások:
- min 3 év IT menedzsment tapasztalat
- fejlesztői környezet ismerete, programozási nyelvet és és verzió kezelést beleértve
- folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
- csapatjátékos
- eredmény orientált
Amit kínálunk:
- versenyképes juttatási csomag
- jó munkahelyi légkör
- multinacionális vállalati háttér
- jó megközelíthetőség
Ha a pozíció felkeltette érdeklődését keresse Rácz György IT Recruitment kollégánkat a 06303259050-es telefonon vagy email-ben a gyorgy.racz@adecco.hu címen.

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff