Hozzáadott 2 months ago

BESZÁLLÍTÓ ÉS FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA (logisztikai területre)

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-02-08

KategóriaTransportation and Logistics

Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil háttérrel rendelkező, multinacionális vállalatnál?
Akkor ne habozz, jelentkezz most!
Nemzetközi autóipari partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:
BESZÁLLÍTÓ ÉS FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA
(logisztikai területre)

Amit partnerünk kínál:
•    Új gyár, modern munkakörnyezet
•    Változatos szakmai feladatok
•    Külföldi gyáregység látogatása
•    Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•    Versenyképes fizetés és juttatási csomag
•    Folyamatos képzések, nyelvtanfolyamok
Főbb feladatok:
•    Nemzetközi projektekben való részvétel
•    Külföldi gyáregység beszállítóinak kapacitáskezelése
•    Logisztikai projektek irányítása
•    Kapcsolattartás beszállítókkal
•    Beszállítói, beszerzési stratégiák kidolgozásában való részvétel
Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
•    Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki/gazdasági területen)
•    Van nemzetközi projektekben szerzett tapasztalatod
•    Folyékonyan beszélsz angol és/vagy német nyelven
•    Szeretsz utazni (külföldre is)
•    Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
•    Magabiztos MS Office felhasználó vagy
•    Autóipari ágazatban szerzett tapasztalattal rendelkezel
Munkavégzés helye:
•    Heves megye
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével
 a nikolett.hamar@adecco.hu címre.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Halmajugra, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary Staffing Adecco
  • Staff