Hozzáadott 2 months ago

Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-02-11

KategóriaManufacturing and Production

Amit ajánlunk:

•    Felelősségteljes munkakör
•    Dinamikusan fejlődő vállalat
•    Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
•    Remek csapat és munkahelyi légkör
A következő feladatok várnak majd rád:

•    Vásárlói reklamációk feldolgozása, kielemzése, javító és megelőző intézkedések hozatala, visszajelzés és egyeztetés a vásárlókkal
•    Intézkedések kapcsán oktatások tartása az érintetteknek
•    Vásárlói ellenőrzésekre való felkészülés, azok koordinálása, valamint a szükséges dokumentáció elkészítése
•    Vásárlói megrendelőkhöz kapcsolódó ellenőrzési tervek készítése és jóváhagyása
•    Roncsolásmentes tevékenységekhez kapcsolódó észrevételek kielemzése és egyeztetése a vásárlókkal
•    Belső auditokban való részvétel
•    Eljárások felügyelete, módosítása
•    Külföldi jogszabályi auditok koordinálása (UL, CSA)
•    Kapcsolattartás külső és belső kollégákkal
•    Teljesítménymutatók nyomonkövetése, fejlesztő intézkedések kezdeményezése
Várjuk a jelentkezésed, ha:

•    Rendelkezel mérnöki végzettséggel
•    Ismered a következő minőségügyi rendszereket: ISO9001 és/vagy ISO/TS16949
•    Ismered a következő minőségügyi technikákat: FMEA, control plan, 8D
•    Magabiztosan és kommunikáció szinten használod az angolt
•    Analitikusan gondolkodsz
A jelentkezés során előnyt jelent:

•    Auditori gyakorlat
•    A hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.
Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Biatorbágy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff