Hozzáadott 1 week ago

Hagyományos esztergályos

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-02-11

KategóriaManufacturing and Production

Ami a tiéd lesz, ha te töltöd be az állást:

•    Tiszta munkakörnyezet
•    Családias légkör
•    Vidéki lakosoknak 100%-os utiköltség térítés
A következő feladatok várnak rád:

•    Megrendelés szerint kiadott anyagok, rajzok ellenőrzése
•    Alkatrészek egyedi és kis szériás gyártása
•    Műveleti utasítás szerinti gyártási folyamatok elvégzése
•    Az elkészült munkadarab továbbítása a következő munkaállomásra

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőknek megfelelsz:

•    Szakirányú végzettség (forgácsoló)
•    2-3 éves szakmai tapasztalat
•    Jó rajzolvasási készség
•    2-3 műszakos munkarend vállalása
Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff