Hozzáadott 2 weeks ago

Színmetrikai Specialista

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-09-05

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóalkatrészt gyártó  partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet;
• bruttó 600 000 Ft értékben választható cafetériát kapsz;
• stabil, megbízható cégnél hosszú távú munkalehetőség;
• legmodernebb technológiákat ismerheted meg egy környezettudatos vállalatnál.

Te vagy az IGAZI, ha

• minőségbiztosítás területén szerzett több éves tapasztalattal valamint autóipari sztenderdek és colorimetria-i ismeretekkel rendelkezel,
• ismered a festési technológiákat és folyamatokat;
• tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• beérkező lakkok minőségi és szín vizsgálata;
• színstátuszok monitorizálása a széria gyártásában;
• ellenőrzési követelmények, eljárások kivitelezése, szabályozása, végrehajtása;
• különböző színek vizsgálati gyakoriságának meghatározása, szín pozíciótól és annak stabilitásától függően;
• belső és vevői reklamáció kezelése;
• minőségbiztosítási adatbázis kezelése;
• gyártáshoz szükséges vevői specifikációk beszerzése.

Munkavégzés helye:  Újhartyán

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budaörs, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Staff