Hozzáadott 1 week ago

Bérszámfejtő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, X. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-06-12

KategóriaHuman Resources and Recruitment

(Teljes- vagy részmunkaidőben)
 Amire számíthatsz:
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek
  • Attraktív bércsomag (alapbér és cafetéria)
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség – jól felépített, átlátható karrier út
  • Befogadó, fiatalos csapat és kellemes munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Hosszú távú, biztos munkáltatói háttér
  • Nyári hónapokban rövid péntek
  • Családbarát munkahely: helyi bölcsőde
  • Lehetőség teljes- vagy részmunkaidős munkavégzésre (napi 6-7-8 óra)

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Teljes körű bérszámfejtés (és TB ügyintézés)
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése hatóságok és ügyfelek felé

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Szakirányú szakképesítéssel rendelkezel (bérügyintéző/TB ügyintéző)
  • Legalább 2-3 év teljes körű bérszámfejtői tapasztalatod van
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezel

  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Munkavégzés helye:Budapest, X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest (XIII. kerület), Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff