Hozzáadott 6 days ago

Kontroller

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, XIII. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-09-18

KategóriaFinance and Accounting

Kontroller

Kontroller
 Amire számíthatsz:
  • Attraktív bércsomag: alapbér és cafetéria
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Összetett, változatos és kihívást jelentő munkakör

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Havi zárás riportolása, adatszolgáltatás, riportok készítésében való részvétel
  • Transzferár-dokumentációk elkészítésének, üzleti tervek, előrejelzések, költségvetések, jelentések felügyelete
  • A vállalat jelentési és előre jelzési folyamatainak kontrollálása
  • Működési és stratégiai döntések támogatása kimutatásokkal, elemzésekkel
  • Költségvetési kiadások korlátainak ellenőrzése
  • Pénzügyi adatok gyűjtése, elemzése és konszolidálása
  • Belső pénzügyi kontroll létrehozása, felügyelete, érvényesítése
  • Adhoc jelentések készítése, információk és trendek összegyűjtésével, elemzésével és összegzésével
  • Új pénzügyi – számvitel folyamatok fejlesztése

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Felsőfokú, pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi kontrollingban szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek
  • Nyitottság, elhivatottság

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff