Hozzáadott 3 months ago

Tervezőmérnök

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-06-12

KategóriaEngineering and Technical

Érdekel az autóipar és szívesen részt vennél modern autóipari termékek, biztonsági berendezések, életmentő eszközök tervezésében?
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei multinacionális partnerünk bővülő csapatába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:
TERVEZŐMÉRNÖK

Mire számíthatsz, ha elnyered az állást?
•    Rugalmas munkaidő
•    Cafetéria már a próbaidő alatt is
•    Kiemelkedő bérezés
•    Hosszútávú, biztos munkalehetőség
•    Fejlődési lehetőség
•    Kihívást jelentő, változatos feladatok
•    Tapasztalt kollégák támogatása
Milyen feladatok várnak Rád?
•    Műszaki változtatások kezelése
•    Műanyag és lemez alkatrészek tervezése
•    2D rajzok, 3D modellek készítése
•    Prezentációk készítése
•    Társosztályokkal való együttműködés
Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
•    Jól tudsz együttműködni társosztályokkal
•    Szívesen veszel részt projektekben
•    Egyetemi végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök)
•    Rendelkezel autóipari ismeretekkel
•    Minimum középfokú az angol nyelvtudásod
•    Minimum 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatod van
•    Haladó szintű felhasználója vagy valamilyen CAD rendszernek
•    Lendületes, aktív, kezdeményező személyiséggel rendelkezel

Munkavégzés helye:
Miskolc
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el önéletrajzod a nikolett.hamar@adecco.com címre és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Érd, Hungary PP Adecco
  • Staff