Hozzáadott 4 months ago

Irodai betegellátó

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-07-05

KategóriaHealthcare and Pharmaceutical

Feladatok:
  • Napi szintű egészségügyi ellátás nyújtása a cég dolgozóinak
  • Az egészségügyi ellátással kapcsolatos dokumentáció vezetése
  • Egészségügyi szabályozások ismerete
  • Szakmai értékelések készítése
  • Üzemi orvosi vizsgálatok
  • Orvosi alkalmasságok kiállítása

Elvárások:
  • Felsőfokú egészségügyi diploma vagy OKJ-s ápolói végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Részmunkaidőben történő munkavégzés (heti 19 óra)
  • Határozott munkaviszony a hosszabbítás lehetőségével
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Specialist