Hozzáadott 1 week ago

Senior Pénzügyi Asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-07-10

KategóriaFinance and Accounting

Amit kínálunk
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok és projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Motivált, fiatalos csapatszellem, együttműködő munkahelyi légkör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

A feladataid lesznek:

  • Bejövő számlák iktatása és rögzítése a könyvelési rendszerben
  • Bank utalások rögzítése és végrehajtása
  • Bank rögzítése a könyvelési rendszerben (szállító, vevő folyószámlát érintő mozgások)
  • Havi, eseti értékesítési számlák kiállítása, szükség esetén társosztályokkal egyeztetve
  • Díjbekérők kiállítása, erről nyilvántartás vezetése
  • Bankkártyás elszámolások feldolgozása (riport vezetése)
  • Napi cash riport elkészítése
  • Kintlévőségi riport elkészítése
  • Házipénztár kezelése (Pénztár kezelési szabályzatban foglaltak szerint)
  • Kintlévőség kezelés nyomon követése, társosztályokkal és külső partnerekkel történő egyeztetés
  • Behajtási riport vezetése, fizetési emlékeztetők, felszólítók kiküldése
  • Hitelkeret bevizsgálás
  • Könyvelési anyagok összekészítése
  • Kapcsolattartás a külsős könyvelő céggel
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív ügyintézés, jelentéskészítés

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • szakirányú szakképzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, együttműködési képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, XIII. kerület, Hungary PP Adecco