Hozzáadott 4 months ago

Területi vezető (Pécsi régió)

Munkavégzés helyeBARANYA, Pécs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-07-11

KategóriaSales and Retail

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk
 Nemzetközi, telekommunikációval foglalkozó Partnercége
számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:Területi vezető
(Pécsi régió)
Szeretsz mindig úton lenni és szereted a változatos feladatokat? Érzed magadban a talpraesettséget, hogy ösztönözd a csapatod és segítsd a munkájukat?

Jelentkezz, ha kiemelkedő kommunikációs és szervezői készséggel rendelkezel!

Mi ezt tudjuk neked biztosítani:
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Komplex juttatási csomag: alapbér, teljesítmény alapú jutalék
  • Lendületes csapat, támogató kollégák és vezetők
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi, vezető márkánál

Feladataid lennének:
  • Üzletek túraterv szerinti látogatása
  • Telekommunikációs eszközök ismertetése és szakszerű kihelyezése
  • Oktatások, tréningek megtartása az üzletek és promóterek számára
  • A promóterek mentorálása és segítése
  • Ügyfél-kapcsolattartás
  • Riportálás és adminisztráció

Számunkra ez fontos:
  • Minimum 1 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és gyakorlat
  • Angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikáció és szervezőkészség
  • Nyitott, problémamegoldó és proaktív személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Értékesítési szemlélet és ügyfélközpontú gondolkodás

Munkavégzés helye:Pécs és vonzáskörzete

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff