Hozzáadott 3 weeks ago

Inside sales munkatárs (Telesales)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-08-01

KategóriaSales and Retail

Amire számíthatsz:
  • Versenyképes fix alapbér és kiemelkedő bónusz
  • Cafetéria
  • Céges nyelvtanulási lehetőség
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel telefonon keresztül, ajánlatok készítése, szerződéskötések menedzselése
  • Új ügyfelek számának növelése, új bevétel generálása a meghatározott ügyfélszegmensben
  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, továbbítása a megfelelő osztályok felé
  • A lemorzsolódott ügyfelek számának csökkentése
  • A CRM adatbázis tartalmának frissítése, naprakész információk feltöltése, hibás, valóságnak nem megfelelő információk törlése, javítása
  • Eredmények, hívások riportálása

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Telesales/ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • Erős értékesítői szemlélettel és attitűddel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel bírsz
  • Ügyfélközpontúság, elkötelezettség jellemez
  • Igazi csapatjátékos vagy és célod, hogy hozzáadj a vállalatod értékeihez

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, III. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist