Hozzáadott 2 weeks ago

Minőségügyi mérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-08-07

KategóriaManufacturing and Production

Miért érdemes jelentkezned?
  • Nemzetközi háttérrel várunk
  • Fiatalos, lendiületes kollégáid lesznek
  • Magas szintű minőségügyi elvárások mellett dolgozhatsz

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Nem ijedsz meg az alábbi kifejezések hallatán:FMEA, Control Plan, 5Why, 8D, SPC, HACCP
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó készség jellemez
  • Tárgyalóképes szintű az angol nyelvtudásod
  • Előny: műanyagipari vagy élelmiszeripari csomagolóanyagok gyártásában szerzett tapasztalat

Ami a feladatod lesz:
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Akciók nyomon követése
  • Auditokra való felkészülésben való aktív részvétel
  • Folyamatos konzultáció a vezetőkkel és a vevőkkel
  • Dokumentációk készítése, vezetése

Munkavégzés helye: Nagyigmánd

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, I. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff