Hozzáadott 2 weeks ago

Minőségellenőröket keresünk Kecskemétre több műszakos munkarendbe!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-08-09

KategóriaQuality

                                                           DOLGOZZ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI PARTNERÜNKNÉL
                                                                                            KECSKEMÉTEN
                                                                                        az alábbi pozícióban:
                                                                                         MINŐSÉGELLENŐR

  Miért érdemes jelentkezned?
• Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
• 30%-os műszakpótlékot biztosítanak
• Alapbéredhez mozgóbér társul
• Támogatják munkába járásod, ha lakhelyed nem Kecskemét
Milyen feladataid lesznek?
• Előállított termékek ellenőrzése, kijavítása, minőségi tesztek elvégzése
• Folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
• Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés
Jelentkezz, ha:
• Legalább 8 általános iskolai végzettséged van
• Van autóipari minőségellenőrzésben szerzett tapasztalatod
• Betöltötted a 18. életévedet
• Vállalod a 3 műszakos munkarendet
JELENTKEZHETSZ:
E-mailben: bettina.biacsi@adecco.hu
Telefonon: 0630/410-5973
Személyesen: 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Sóskút, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, XIII. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff