Hozzáadott 2 months ago

Munkafelvevő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-07-21

KategóriaEngineering and Technical

Prémium pesti autószalonba keresünk kollégákat partnerünk részére az alábbi pozíciókban:

Munkafelvevő/ Kárszakértő

Miért érdemes megpróbálnod?  Amit kínálunk:
• Prémium márkával dolgozhatsz
• Modern munkakörnyezet
• Versenyképes bércsomag
• Stabil, kiszámítható munkahely
• Családias légkör, jó csapat

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
• Szereztél már szakmai tapasztalatot autószalonban munkafelvevőként
• Ha van kárszakértői képesítésed is, mindenképp jelentkezz, ilyen kollégát is keresünk
• Jól kommunikálsz az ügyfelekkel, valamint beszélsz angolul társalgási szinten
• Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
• Szeretsz és tudsz jól együttműködni csapatmunkában

Ami a feladatod lesz:
• Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
• Műhely csapat részére feladatok kiadása
• Javítás alatt lévő autók nyomonkövetése
• Javítási ajánlatok, kalkulációk készítése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal

Munkavégzés helye:
• Budapest (XVIII. kerület)

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Drégelypalánk, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Staff