Hozzáadott 1 month ago

Karbantartó mérnök

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-10-04

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, autóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő partnere részére keres munkatársat!
Feladatok:
  • Tesztelés területén található célgépek karbantartási munkáinak/folyamatainak műszaki támogatása;
  • A karbantartás hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projektek vezetése;
  • Gépek/berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése;
  • Meghibásodás esetén a hiba okok feltárása, a napi karbantartási, hibaelhárítási tevékenység támogatása;
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása, hibaelemzések készítése, problémamegoldó intézkedések kezdeményezése;
  • A karbantartó munkatársak szakmai támogatása az üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása érdekében;
  • Napi szintű kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal és partnerekkel angol nyelven.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök);
  • Minimum 2 év gyártósori környezetben szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete;
  • Siemens S7 300/400 programozási nyelv ismerete;
  • Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség;
  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés.

Előny jelent:
  • Német nyelvtudás szóban és írásban;
  • Ipari robot és hajtástechnikai ismeretek;
  • Siemens Starter/SCOUT Engineering szoftver ismerete;
  • Tervezői, rezgésdiagnosztikai szoftverek ismerete.

Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben;
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • Választható cafeteria elemek;
  • Étkezési támogatást;

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük regisztráljon honlapunkon és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • PEST, Pest megye, Hungary PP Adecco