Hozzáadott 1 month ago

Operátor (Nyugat-Magyarországon, szálláslehetőséggel)

Munkavégzés helyeZALA, N/A, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-05-10

KategóriaManufacturing and Production

A legfontosabb, hogy termékeink életeket mentsenek - így hangzik autóipari biztonsági rendszereket gyártó partnercégünk küldetése. A világ vezető HR szolgáltatójaként olyan munkatársakat keresünk, akik szakértő munkájukkal vesznek részt a kifogástalan termékek elkészítésében.

Amit kínálunk:
  • azonnali kezdést, határozatlan idejű szerződést
  • modern, kiemelten tiszta munkakörnyezetet
  • nettó!! 160-220.000 Ft átlagos havi kereseti lehetőséget
  • bónuszrendszert
  • előlegrendszert (már az első ledolgozott hét után)
  • 13. havi juttatást, üdülési támogatást
  • Ingyenes céges buszjáratokat és ingyenes hazautazási lehetőséget
  • Ingyenes szálláslehetőséget, kényelmes és jól felszerelt panziókban (2-3 ágyas szobák, pároknak külön elhelyezés)

Feladatok:
  • biztonsági övek gyártás, szerelése

Elvárások:
  • min. befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • büntetlen előélet
  • precizitás, jó állóképesség

Munkavégzés helye:
Sopronkövesd
Információ és jelentkezés:
Hívj minket a 06302650391 telefonszámon vagy küldj e-mailt az katalin.varga@adecco.com címre.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budaörs, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Specialist