Hozzáadott 1 week ago

HR Munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-04-10

KategóriaManufacturing and Production

Legyél egy jó csapat tagja és élvezd a szabad hétvégéket!

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet;
• cafetériát kapsz;
• egy műszakos munkarendben dolgozhatsz;
• hétvégéid szabadok lesznek.

Te vagy az IGAZI, ha

• magabiztos angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
• legalább személyügyi vagy TB ügyintézői végzettséged van;
• minimum két éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
• felhasználói szinten használod, ismered az Excel alkalmazást;
• bérszámfejtésben is jártas vagy.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• toborzási feladatokban való részvétel;
• munkaügyi adminisztráció;
• hirdetések feladása, beérkezett életrajzok rögzítése;
• munkaszerződés, munkaköri leírás, tájékoztatók, orvosi alkalmassági, munkaruha, mágneskártya, öltöző szekrény rendelés teljes körű ügyintézése;
• új munkavállalók beintegrálásának támogatása;
• HR riportok, kimutatások, elemzések készítése;
• NEXON rendszer HR törzsadatainak naprakész nyilvántartása.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre
vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary PP Adecco
  • Staff