Hozzáadott 1 week ago

Recruiting Coordinator (részmunkaidőben)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-05-15

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Feladatok:
  • Interjúk szervezése
  • Toborzási folyamatok segítése
  • Toborzási eseményekben való aktív részvétel
  • Senior munkatársak adminisztratív támogatása
  • Nemzetközi társosztályokkal való együttműködés
  • Különböző toborzási tranzakciós tevékenységek (pl.: jelölt visszatérítések, számla kezelése)

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Heti 18 óra vállalása (3 x 6 óra vagy 1x8 és 2x5 óra)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló (adminisztratív) területen szerzett tapasztalat
  • Előny: HR területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezési készség és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bércsomag
  • Részmunkaidőben történő rugalmas munkavégzés (18óra/hét)
  • Határozott munkaviszony a hosszabbítás lehetőségével
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Staff