Hozzáadott 1 week ago

Ügyfélszolgálati munkatárs (részmunkaidőben)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-05-15

KategóriaCall Centre and Customer Service

Amire számíthatsz:
  • Versenyképes fix alapbér és kiemelkedő bónusz
  • Rugalmas munkavégzés (részmunkaidő - heti 20 óra)
  • Céges nyelvtanulási lehetőség
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés és folyamatos tanulási lehetőség
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Ügyfélhívások és a központi e-mail címekre beérkező elektronikus levelek megválaszolása
  • Reklamáció-kezelés, problémamegoldás a vállalat ügyfelei részére, kapcsolódó információk összegyűjtése, rendszerezése és átadása az ügyfél részére
  • A beérkezett szerződések-, és megrendelések feldolgozása/utókövetése, szükség esetén az ügyféllel történő egyeztetés
  • Rendszerek teljes körű professzionális ismerete, kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
  • Rendszer tesztelés
  • Ügyfélszolgálati és back office munka aránya: 50-50%

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az ügyfelekkel való munkához
  • Kiváló kommunikációs készség, kedvesség, türelem
  • Előny jelenthet: aktív angol középszintű nyelvtudás

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászberény, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, I. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff