Hozzáadott 1 month ago

Raktáros

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-07-05

KategóriaTransportation and Logistics

Raktáros

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:
  • Versenyképes bérezés – havi nettó 200.000Ft
  • 1 műszakos munkavégzés (H-P-ig 8:00-16:30)
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Családias légkör
  • Modern, rendezett munkakörnyezet
  • Jó megközelíthetőség
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Előny: Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély (3324)
  • Fizikai munkabírás

Feladataid lesznek:
  • Anyagmozgatás, targoncázás
  • Árubeérkeztetés, árukiadás, komissiózás
  • Egyéb raktári feladatok, esetenként csomagolás
  • Raktári rend betartása

Munkavégzés helye:
  • Budapest Tétény, XXII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, XI. kerület, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • NÓGRÁD, Nagyoroszi, Hungary Staffing Adecco
  • Staff