Hozzáadott 1 month ago

Raktári csomagoló

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-07-05

KategóriaTransportation and Logistics

Feladatok:
  • Árumozgatás során kiegészítő tevékenységek elvégzése
  • Kötözés, pántolás, csomagolás
  • Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése, minőségellenőrzése
  • Leltározásban történő részvétel
  • Egyéb raktáros feladatok

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó fizikai állóképesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása ( H-P 6:00-14:45 ; 12:00-20:45)

Előny:
  • Szakmunkás vagy szakközép iskolai bizonyítvány
  • Targoncavezetői vagy darukezelői jogosítvány

Amit ajánlunk:
  • Elérhető bércsomag: nettó 210-230.000Ft között
  • Tapasztalatszerzési lehetőség - targoncás vagy darukezelői képzés lehetősége
  • 2 műszakos munkavégzés vagy állandó délutáni munkarend
  • Munkába járástámogatás – Máv, Volán 86%-ban és autóval nettó 15Ft/km
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű cég,saját állományba kerülési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Kellemes, biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:  Budapest – Csepel

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nyergesújfalu, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist