Hozzáadott 1 month ago

Folyamatmérnök (Autóipar)

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Esztergom, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-10-04

KategóriaEngineering and Technical

Folyamatmérnök
(Autóipar)

Feladatok
• Termelés műszaki támogatása
• Új, illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
• Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása
• Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés a gyártósorok optimalizálásában
Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú (gépészmérnöki) végzettség
• Minimum 2-3 éves folyamatmérnöki tapasztalat
• Fröccsöntési tapasztalat előny
• Multinacionális-autóipari beszállító- termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
• 2D / 3D program ismerete előnyt jelent
• Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
• Erős számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:
• alapbér
• éves bónusz
• 13. havi
• meleg étkezési támogatás
• bejárási támogatás / mobilitás célú lakhatási támogatás

Munkavégzés helye: Esztergom

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Eger, Hungary PP Adecco
  • Staff