Hozzáadott 3 weeks ago

Kazángépész

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-31

KategóriaEngineering and Technical

Kazángépész

Miért érdemes jelentkezned?
  • Nagyon sok új kihívás vár rád
  • Fejlődési lehetőséged garantált
  • Jó csapat vár
  • Megújuló környezetben dolgozhatsz

Te vagy az igazi, ha:
  • Kazángépész, turbinagépész vagy erőművi gépész szakképesítéssel rendelkezel
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Döntésképesség jellemez
  • Szabályok betartása fontos számodra
  • Gyors problémafelismerés és megoldásodról vagy híres
  • Előnyt élvezel, amennyiben:
  • Erőműves tapasztalatod van
  • Szívesen képeznéd magad a cég költségén

Feladatok, amikhez szükség van Rád:
  • A kazánt és segédberendezéseit az érvényes kezelési utasítások alapján üzemelteti
  • A szolgálat átadás - átvételét, az eseményeket, hibákat rendszeresen naplózza
  • Elsajátítja és betartja a munkaköri tűzvédelmi és munkavédelmi előírásokat
  • A berendezéssel úgy üzemelteti, hogy az élet- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse
  • A kazán és segédberendezései működésének folyamatos figyelemmel kísérése, a szükséges szabályozási műveletek elvégzése
  • A kazánindulás illetve leállás zavartalan és üzembiztos végrehajtása
  • Üzemzavar megelőzés, elhárítás érdekében önállóan kell beavatkozni és közreműködni

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco