Hozzáadott 4 months ago

Projektmérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Esztergom, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-03-23

KategóriaEngineering and Technical

Főbb feladatok, munkák:
• Célgépek, gyártóeszközök, berendezések projekt vezetése
• Időtervek készítése és nyomon követése vevői igényeknek megfelelően, gépátvételek és helyszíni telepítések lebonyolítása
• Társosztályokkal való együttműködés
• Külföldi és belföldi gépépítő cégek támogatása / kapcsolódó projektek irányítása
• Kapcsolattartás a külföldi projekt vezetőkkel és szerszám koordinátorokkal
• Fejlesztési folyamatok támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, Műszaki manager vagy ezekkel egyenértékű tanulmányok
• Projektmunkában szerzett tapasztalat
• Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
• MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Külföldi gépátvételek vállalása
• Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
• Magas flexibilitás, jó kommunikációs képesség és önállóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Tervező program ismerete (Creo)
• MS project ismerete
Amit kínálunk:
alapbér
éves bónusz
13. havi fizetés
bejárási támogatás / albérlet támogatás

Munkavégzés helye:
2500 Esztergom

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Mosonszolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Dunavarsány, Hungary PP Adecco
  • Staff