Hozzáadott 2 months ago

Raktáros

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-12-03

KategóriaTransportation and Logistics

Raktáros

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • 2 műszakos munkarend (8.00-16.30, 14.00-22.30)
  • Bérezés próbaidő alatt nettó 180.000Ft, utána nettó 200.000Ft
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiemelkedő teljesítmény esetén targoncaképzési lehetőség és/vagy saját állományba kerülési lehetőség

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeret
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét

Feladataid lesznek:
  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, komissiózása
  • Az áru kiadása, átvétele, ellenőrzése
  • A raktáron belül anyagmozgatás, targoncakezelés
  • Folyamatos leltár készítése, raktári helyek karbantartása
  • Raktári rend tisztaság fenntartása
  • Raktári készáru előkészítés

Munkavégzés helye: Budapest, XVII.kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Hatvan, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager