Hozzáadott 1 month ago

Könyvelő

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-12-18

KategóriaFinance and Accounting

Könyvelő

Amit ajánlunk:
  • Szakmai fejlődésed garantált, sokat tanulhatsz, fejlődhetsz
  • Családias, jó légkör vár
  • Összetartó csapattal dolgozhatsz
  • Nemzetközi vállalati háttér

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
  • Minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel könyvelési vagy adózási területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Magabiztosan használod az Excelt
  • Jól dolgozol együtt csapatban
  • Proaktív vagy és fontos számodra a folyamatos szakmai fejlődés
  • Dolgoztál már az SAP rendszerrel (pénzügyi, logisztikai modulok)

Feladataid lesznek:
  • Havi ÁFA bevallás egyeztetése, készítése, beküldése Adóhatóság felé
  • Adó egyeztetés (főkönyv és adófolyószámla)
  • Egyéb adóbevallások elkészítése (helyi iparűzési adó, innovációs járulék, társasági adó stb.)
  • Vámhatározatok könyvelése, egyeztetése
  • Havi bérfeladás könyvelése, béren kívüli juttatások kezelése, adózása
  • Vegyes könyvelési tételek kezelése (adók, előlegek, útonlévő szállítók stb.)
  • Banki tranzakciók kezelése
  • Heti és havi cashflow készítés
  • Előlegek ellenőrzése és lezárása, analitikák készítése
  • Vevői kintlévőségek kezelése
  • Riportálás a Statisztikai Hivatal felé
  • SOX követelményeknek való megfelelés nyomonkövetése, korrekciós akciók megtétele szükség esetén
  • Aktív részvétel és támogatás audit alatt

Munkavégzés helye:
Nagyigmánd, Komárom-Esztergom megye

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Dunavarsány, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff