Hozzáadott 1 month ago

Production Maintenance Technician

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-07

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, környezetvédelmi gyártóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő partnere részére keres munkatársat!
Feladatok:
  • Napi termelési feladatok támogatása
  • Hibás termékek vizsgálata, javítása utómunkával
  • Folyamatos fejlesztés, Lean, 5S, TPM tevékenység támogatása
  • Aktív szerepvállalás üzemi fejlesztő projektek elvégzésében
  • Műveleti utasítások írása, frissítése és oktatása
  • Gépkezelők képzésében való részvétel
  • Egyszerűbb műszaki rajzok elkészítése
  • Kimutatások készítése, adatelemzés
  • Készletellenőrzések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • Technikusi/szakközépiskolai végzettség műszaki területen
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelmet;
  • Munkába járási támogatást;

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük regisztráljon honlapunkon és töltse fel magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Dunakiliti, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff