Hozzáadott 2 weeks ago

Back Office Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-01-31

KategóriaSales and Retail

Amit mi biztosítunk számodra:
  • Versenyképes fizetést, jutalékot
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátteret

Ideális jelöltként az alábbiak jellemeznek:
  • Érettségivel rendelkezel
  • Legalább kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • 1 év tapasztalatot szereztél hasonló pozícióban
  • Jól használod az MS Office irodai szoftvert
  • Hatékonyan és következetesen kommunikálsz
  • Ügyfélközpontú, nyitott, határozott személyiség jellemez

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • A gazdasági osztályhoz tartozó ügyek intézése
  • 2 fős back office csapat koordinálása, irányítása
  • Számlázási, számlakezelési feladatok ellátása
  • Társasági szerződések kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Raktárak, beszállítói és vevői számlák intézésében való közreműködés
  • Postázás, iktatás, számviteli bizonylatok archiválása

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerülete

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Ludányhalászi, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Üröm, Hungary PP Adecco
  • Staff