Hozzáadott 2 weeks ago

Fejlesztési projektvezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-01-31

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, flottakezeléssel foglalkozó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő, attraktív bércsomag
  • Havi és éves bónusz
  • Vállalati gépjármű
  • Határozatlan idejű szerződés tőkeerős vállalatnál
  • Önálló felelősségi kör és változatos feladatkör
  • Rugalmas munkaidő, országos munkavégzés

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év generálkivitelezésben vagy IT infrastruktúra fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Határozott személyiség, műszaki és/vagy informatikai ismeret
  • Operatív és stratégiai gondolkodásmód, gazdasági szemléletmód
  • Angol nyelvismeret, épületi-műszaki beruházásokban szerzett tapasztalat előny

Feladatok:
  • A társaság fejlesztési feladatainak szervezése, koordinálása jellemzően projekt kivitelezéssel
  • Tervezési és kivitelezési feladatok, döntéselőkészítés
  • Beszállítók felkeresése és számukra tenderek kiírása
  • Alvállalkozók és beszállítók koordinálása
  • Budget tervezés
  • End-to-end kivitelezés koordinálása az érintett fejlesztési területeken: épület és műszaki beruházások, infrastrukturális beruházások és fejlesztések, IT fejlesztések, szervezet és üzletfejlesztés

Munkavégzés helye:
Országosan (központ: Budapest, XIV. kerület)

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist