Hozzáadott 2 weeks ago

Operátor

Munkavégzés helyePEST, Dunavarsány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-02-13

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

Partnerünk egy nemzetközileg elismert autóipari vállalat, amely jelenleg a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója.

Dunavarsányi munkavégzéssel keresünk OPERÁTORI feladatok elvégzésére új kollégákat.

Az alábbi feladatok várnak Önre:

• Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés

• Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése

• Minőségi követelmények betartása

• Gyártáshoz kapcsolódó dokumentálás
Munkavégzés jellege:

• Megszakítás nélküli, folyamatos munkarend:
• 3 nap nappali munkavégzés (06:00 - 18:00)
• 3 nap pihenőnap
• 3 nap éjszakai munkavégzés (18:00 – 06:00)

Amire számíthat, ha ezt a lehetőséget választja:

• Versenyképes bérezés
• Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
• Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás, SZÉP kártya)
• Munkaruha biztosítása
• Havi négyszer hazautazás támogatása
• Hűségbónusz
• Továbbképzési lehetőség

Ön a legalkalmasabb pályázó, amennyiben:
  • Rendelkezik 8 általános iskolai végzettséggel
  • Pontos, precíz munkavégzés, monotónia tűrés jellemzi
  • Vállallja a több műszakos munkarendet
  • Utazási hajlandóságot mutat
  • Jó fizikai erőnléte van

Előnyt jelent:
  • Közeli lakhely
  • Gyári tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunavarsány

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Staff