Hozzáadott 1 year ago

Kekszgyártó

Munkavégzés helyeHEVES, Halmajugra, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-12

KategóriaManufacturing and Production

Kekszgyártó

Ha szeretnéd magad kipróbálni az édesiparban, gyere hozzánk mi megadjuk a lehetőséget!
KEKSZGYÁRTÓ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
Sok sok finom keksz és csodás illat :)
  • Munkaidő 06:00-14:00ig, 14:00-22:00ig, 22:00-06:00ig – 8 órás
  • Könnyű fizikai munka
  • Versenyképes alapfizetés
  • Ingyenes céges busz
  • Munkaruhát is biztosítjuk és mosatjuk is
  • Termelési bónusz havonta a fizetésedhez
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Hosszú távon előrelépési lehetőség
  • Modern munkahely
  • Fertőtlenített munkahely
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Kekszgyártáshoz kapcsolódó feladatok
  • Szigorú higiéniai előírások betartása
  • Keksz csomagolási feladatok

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minimum középfokú iskolai végzettséggel vagy érettségivel rendelkezel
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Érvényes tüdőszűrő lelettel rendelkezel

  • Betartod a szigorú higiéniás előírásokat
  • Tudod vállalni a 3 műszakot

Előnyt jelent, ha rendelkezel gépkezelői tapasztalattal!
Ingyenes céges busz megállóink:
- Gyöngyös - Tófalu - Aldebrő - Feldebrő - Verpelét -  Kisnána - Domoszló - Markaz - Mátrafüred - Pálosvörösmart - Abasár - Visonta - Kápolna - Kál - Kompolt - Nagyút - Ludas - Detk

Munkavégzés helye:
  • Halmajugra (Gyöngyöstől 10 perc)

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Gabit 06302976034 telefonszámon.
Jelentkezhetsz személyesen irodánkban is. Gyöngyös, Török Ignác utca 17.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff