Hozzáadott 2 weeks ago

Folyamatmérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Esztergom, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-02-12

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója nemzetközi autóipari partnere részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

(Autóipar)
Feladatok:

•    Termelés műszaki támogatása;
•    Új, illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása;
•    Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása;
•    Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés a gyártósorok optimalizálásában.
Elvárások:
•    Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki, mechatronika, műszaki menedzser);
•    Legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
•    Folyékony angol nyelvtudás (mindennapi munkavégzéshez szükséges);
•    Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
•    Autóipari beszállítónál töltött tapasztalat előnyt jelent,
•    Külföldi gépátvételek vállalása 10%/év;
•    Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
•    Magas flexibilitás, jó kommunikációs képesség és önállóság;
•    2D / 3D program ismerete előnyt jelent;
Amit kínálunk:
•    alapbér
•    éves bónusz
•    13. havi
•    meleg étkezési támogatás
•    bejárási támogatás / mobilitás célú lakhatási támogatás
Munkavégzés helye: Esztergom

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff