Hozzáadott 1 month ago

Szervíztechnikus

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-01-21

KategóriaEngineering and Technical

Győri központú, nemzetközi hátterrel rendelkező, CNC gépek szevízelésével és karbantartásával foglalkozó parntercégünk számára keresünk megbízható és ambíciózus kollégát.
Csatlakozzon hozzánk
pozícióba!

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (céges autó, telefon, laptop, tablet)
  • Képzés biztosítása
  • Stabil vezetői csapat, szakmailag képzett mentorok
  • Biztos munkahely, rugalmas munkabeosztás
  • Akár azonnali munkába állás

Főbb feladatok, munkák:
  • CNC gépek beüzemelése, karbantartása és szervizelése
  • Helyszíni szerelések, javítások a megrendelőnél
  • Utazás Magyarországon belül céges autóval
  • 1 műszakos nappali munkarend, hétfőtől péntekig

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Géplakatos, fémmegmunkáló vagy bármilyen hasonló végzettség (pl. autómechanikus, villanyszerelő stb.)
  • Általános szerelési ismeretek
  • Igényes és önálló munkavégzés a helyi és általános szerelési szabályok betartásával
  • Kiváló problémamegoldó képesség valamint együttműködő készség
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Műszaki rajz ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • Győr, vagy vonzáskörzetében található lakhely
  • Határozott fellépés, önfejlesztés igénye
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff