Hozzáadott 1 month ago

Minőségbiztosítási-termékjelölési asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-23

KategóriaSales and Retail

Európai hálózattal rendelkező kereskedelmi üzletlánc részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit partnerünk kínál:
  • Változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • Attraktív bérezés
  • Cafetéria
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Kiemelt munkába-járás támogatás

Ami feladatod lesz:
  • Termékjelölések készítése a beszállítókkal és társosztályokon dolgozó kollégákkal együttműködve
  • Csomagolási tervek ellenőrzése
  • Termékjelölések fordítása
  • Jogszabályok folyamatos követése
  • Aktív kapcsolattarás a beszerzéssel, csomagolásfejlesztéssel, a minőségbiztosítás egyéb területeivel
  • Egyeztetés a német anyavállalattal, szállítókkal

Ami az elvárásunk feléd:
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office kezelés
  • Jó kommunikációs készség és precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • ZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco