Hozzáadott 1 month ago

Mérnök értékesítő

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-01-23

KategóriaSales and Retail

Automatizálásban és csatlakozás technikában globális piacvezető partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:(Mérnök) értékesítő
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes bércsomag (alapbér, 13. havi fizetés)
  • Év végi prémium
  • Vállalati gépjármű használata magáncélra is
  • Nemzetközi, biztos hátterű munkáltató és kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat, kiváló csapatszellem, magas szintű vállalati kultúra
  • Inspiráló innovációs témák változatos technológiai megoldásokkal
  • Szervezeten belüli előre lépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő, home-office

Feladatok:
  • A vállalat termékeinek, megoldásnainak értékesítése a felelősségébe tartozó felhasználói körben
  • Személyes tárgyalások eredményeképpen árajánlat adás partnerei számára
  • Kiküldött ajánlatok feldolgozása, folyamatos lekövetése az ügyfél teljes beszerzési ciklusában
  • After sales és marketing tevékenység partnerei körében (termék támogatás szervezése, applikációs mérnök bevonása, akciók ajánlása, konferencia meghívások, esemény meghívások)
  • CRM adatbázis folyamatos vezetése
  • Piaci információk gyűjtése partnerekről, versenytársakról, árakról, termékekről, pillanatnyi és jövőbeli trendekről
  • Sales stratégia követése, megvalósítása, új piacok feltárása

 Elvárások:
  • Felsőfokú végzettséged van (informatikai vagy villamosmérnök végzettség előny!)
  • Szakmai ismeretekkel rendelkezel az IT világban vagy ipari csatlakozás technikában, ipari elektronikában és automatizálásban.
  • Piac ismereted és kapcsolati tőkéd van az automatizálási piacon
  • Minimum 3-5 éves (műszaki) értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:Rugalmas (Pest megyei központ)

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nagykálló, Hungary Staffing Adecco
  • Staff