Hozzáadott 1 week ago

Szerelő

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-08-04

KategóriaCall Centre and Customer Service

Szerelő

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, német anyavállalatú energiaszolgáltató partnercége számára keres kollégát.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, családias légkör

A munkakör tartalma:
  • Kivitelezendő épületek hőleadóinak pontos felmérése, dokumentálása
  • Kapcsolódó munkalap kitöltése az elvégzett felmérésekről
  • Fűtési költségmegosztók felszerelése, programozása
  • Leolvasások végrehajtása, leolvasó ívek kitöltése
  • Kapcsolattartás a kivitelezést végző alvállalkozókkal

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:
  • Középfokú végzettséggel
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Pontos és precíz munkavégzési ösztönnel
  • Elkötelezettséggel munkád iránt

Munkavégzés helye: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Sajóbábony, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary Staffing Adecco
  • Staff