Hozzáadott 1 month ago

Területi vezető-Budapest

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-07-09

KategóriaIT and Telecommunications

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk
 Nemzetközi, telekommunikációval foglalkozó Partnercége számára:
TERÜLETI VEZETŐT keresünk

 Amit kínálunk:
-Rugalmas munkaidő
-Céges autó, laptop és mobiltelefon
-Komplex juttatási csomag: alapbér, teljesítmény alapú jutalék
-Lendületes csapat, támogató kollégák és vezetők
-Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi, vezető márkánál
Feladatatok:
-Üzletek túraterv szerinti látogatása
-Telekommunikációs eszközök ismertetése és szakszerű kihelyezése
-Oktatások, tréningek megtartása az üzletek és promóterek számára
-A promóterek mentorálása és segítése
-Ügyfél-kapcsolattartás
-Riportálás és adminisztráció

Elvárások:
-Minimum 1 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány és gyakorlat
-Angol nyelvismeret (középfok)
-Kiváló kommunikáció és szervezőkészség

-Nyitott, problémamegoldó és proaktív személyiség
-Felhasználói szintű MS Office ismeret
-Értékesítési szemlélet és ügyfélközpontú gondolkodás
Munkavégzés helye:
Budapest és vonzáskörzete

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nagykálló, Hungary Staffing Adecco
  • Staff