Hozzáadott 2 years ago

CNC esztergályos

Munkavégzés helyeVAS, Szombathely, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-11

KategóriaManufacturing and Production

Szombathelyi egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat, CNC esztergályos munkakörbe keres munkatársakat akár ingyenes SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes bérezés
  • Versenyképes cafeteria keret
  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Törzsgárda juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Képzési lehetőségek

  Feladatok
  • Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű esztergagépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség a hirdetésben jelölt műszaki területen
  • 1-2 év gyakorlat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Több műszakos munkarend vállalása

    Legutóbbi kereséseim

    • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
    • Manager
    • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
    • Staff
    • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
    • Specialist