Hozzáadott 1 month ago

Összeszerelő operátor

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-02-23

KategóriaManufacturing and Production

Feladatok:
  • Részegységek összeszerelése kézzel és kisebb szerszámokkal
  • Munkafolyamatok betartása saját táblagép segítségével
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése

Elvárások:
  • Megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség (állómunka)
  • Jó kézügyesség

Amit kínálunk:
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes céges buszjárat és/vagy munkába járás támogatása
  • Cafeteria
  • Színvonalas, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hetente 2x friss gyümölcs
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés

Munkaidő:
1 műszak:
  • 6:00- 14:30

Munkavégzés helye:
  • Pilisszentiván

Céges busz indul:
  • Esztergom, Dorog, Piliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Nyergesújfalu, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Piliscsév, Budapest (III., IV., XIII. kerület), Solymár

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco