Hozzáadott 1 year ago

Gépbeállító Technikus állás – X. kerület

Munkavégzés helyeBUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-15

KategóriaManufacturing and Production

Gyere interjúra, és dolgozz velünk TECHNIKUSKÉNT az új EMELT FIZETÉSEKEN!
Ez mind jár neked, ha nálunk dolgozol:
◾ teljesítménybónusz műszakpótlék
◾ br. 543.000 Ft+br. 25.800 Ft Cafetéria
◾ továbbképzési lehetőségek
◾ biztos, tervezhető fizetés és munkarend
◾ stabil, megbízható háttér, belső álláspályázati rendszer
◾ előre lépési lehetőségek
Amire szükségünk van:

• erős elektronikai ismeretek
• 4 műszakos munkarend vállalása(nappal-éjszaka, 12 órás műszakok)
• precíz munkavégzés
• min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• középfokú végzettség
Feladataid lesznek:
• gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
• karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
• típusváltások lebonyolítása
• PLC vezérelt berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
• berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
• berendezések javítása alkatrészcserével
• javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
• közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
• új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint
Munkavégzés helye:
• Budapest X. kerület
A ,,Jelentkezem” gombra kattintva, vagy
Telefonon: +36 30 981 0403 telefonszámon

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco