Hozzáadott 2 years ago

Hegesztő

Munkavégzés helyeHEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-12-06

KategóriaManufacturing and Production

Hegesztő

Villanyozódj fel egy igazán jó gyöngyösi álláslehetőséggel!

HEGESZTŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Versenyképes fizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Útiköltség támogatás
  • Havi bónusz lehetőségek
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Tiszta, igényes étkező
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Bónuszok
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Fizikai jellegű munka
  • Argon gázas hegesztési feladatok
  • Műszakirajz olvasási feladatok
  • Önálló munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • Hegesztő szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Gabit 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff