Hozzáadott 1 year ago

Logisztikai ügyintéző - Újhartyán

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-09

KategóriaTransportation and Logistics

Csomagolóanyag tervezéssel és gyártással foglalkozó nemzetközi hátterű partnerünk keres kollégát az alábbi pozícióba:

Logisztikai ügyintéző

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert nemzetközi háttérben fejlesztheted tudásod
-    Mert hosszú távon számítanak Rád egy folyamatosan fejlődő iparágban
-    Mert alapbéred mellett jutalomra, bónuszra és cafeteria juttatásra számíthatsz
-     Mert kiemeltem támogatják munkába járásod

Milyen feladataid lesznek:
-    Nemzetközi vevőszolgálattal egyeztetve a szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása
-    Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés
-    Fuvarszervezés az adott termék igényeinek megfelelően
-    Belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel való kapcsolattartás
-    Szállítmányozáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése, vezetése

Jelentkezz, ha:
-    Hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
-    Bátran használod angol nyelvtudásod írásban és szóban is
-    Könnyen átlátod a párhuzamosan futó folyamatokat
-    Nem okoz problémát az SAP vagy MS Excel használata

Munkavégzés helye: Újhartyán

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager